Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных

Ольга Піндюр (м. Тернопіль)

Жінка, 27 р. Кір, важка форма. Після застосування антибіотика, сильний дисбактеріоз. Приймала пребіотик «Інулін» по 0.5 ч. л. 2 рази в день. Після третього прийому діарея припинилася. Продовжує приймати «Інулін», а також капсули «Лікарап», «Морінгу», краплі «Лайф Пауер»
(зразу відчутний приплив сили).

Дівчинка, 6 р. Часті  ГРВІ з високою температурою і кашлем. Вже 2 місяці приймає «Максімун»  для профілактики по 3 натискання 4 р. на  день. Здорова. Хоча в нас зараз епідемія кору, вітрянки і  ГРВІ.

Чоловік, 56 р. Цукровий діабет, ІІ типу. Загальна слабкість, дратівливість, поганий сон, схуднення на фоні підвищеного апетиту. Цукор в крові 16 ммоль/літр. Приймав очисний комплекс «Пурекс фаза 1» з «Дентомед Еліксиром» - 1 місяць, а потім на протязі вже 12 місяців приймає: капсули «Укроп», «Май Лайф», «Гановіс», «Морінгу» та «Інулін» (2 міс.). Дієти зовсім не дотримується. Рівень цукру в межах 10-11 ммоль/літр стабільно. Почуває себе бадьорим.

Жінка, 53 р. Артрит колінних суглобів. Хворіє 7 років. Вже на протязі року приймає продукцію «
BIONET». Загострення рідше і швидко знімаються застосування пластирів «Кіндмакс» та «Мукусаку», прилад «Сейф Лазер-500».  До «Корал Кальцемаксу», «Магнемаксу» і «Нового зеленого молюска», додала «Кремній». Вже 2 місяці загострення не було.

Моя мама, 70 р., впала і як наслідок, забій передпліччя і тріщина променевої кістки. Спочатку втирала «Дентомед Зубний гель». Потім додала «Активний бальзам», «Біоенергетичний крем», магніт «Магнатор» і прилад «Сейф Лазер-500». Вживала «Корал Кальцемакс», «Магнемакс» і «Вітаміни». Біль пройшов, але порухати рукою вона не могла. Через 2 тижні я привезла порошок «Кремній» і після тижневого застосування всього комплексу, мама почала рухати рукою.


Дівчинка, 13 років, м. Козова. Юнацькі запальні вугрі. Почала митись «Рідким антибактеріальним милом» компанії BIONET зранку і ввечері та змащувала прищі «Дентомед Зубним гелем». Через 2 тижні прищі пропали. Милом користується постійно. Також щоранку наносить на шкіру обличчя «Зволожуючий денний крем з Алое Вера». Коли є потреба, наприклад перед менструацією, то втирає «Дентомед Зубний гель» в шкіру на ніч.

Жінка, 29 роки, м. Тернопіль.
Молочниця, що виникає часто і погано піддається лікуванню. При черговому загостренні почала застосувати «Піну для інтимної гігієни»
BIONET для підмивання спринцювання 3 рази в день. Через 2 дні молочниця зникла. «Піною для інтимної гігієни» користується щодня. Вже більше року молочниці немає.

Чоловік, 69 роки, м. Козова. Геморой кровоточивий, часті головні болі, стійкі закрепи на протязі багатьох років, стілець раз у 4-5-6 днів. Гігієна пахових зон - 3 раз в день «Рідким антибактеріальним милом» і «аплікації» із 1 горошини «Активного бальзаму» та 2 горошини «Дентомед Зубного гелю» на ділянку анального отвору. Також по горошині бальзаму і гелю на язик 3 р/день. Через день кровотеча припинилася. ЇЇ чоловік почав пити очисну програму «Пурекс фаза 1», «Дентомед Еліксир», та користуватися прибором «Магнатор» по схемі. До 2 тижнів закрепи пройшли, також зникли головні болі. Геморой не турбує. В послідуючі 2 місяці чоловік пропив вітамінно-мінеральний комплекс
BIONET. Почуває себе здоровим та бадьорим.

Чоловік, 54 років, м. Тернопіль. Скарги на сильні болі в попереку. Він тільки виписався з лікарні, де безуспішно лікував радикуліт. Натерли йому поперек «Активним бальзамом» і приклали компрес з «Дентомед Еліксиром» 1:1 розведеним водою. Зверху приклали «Магнітний пояс з міддю». Через 30 хв. болі зникли.

Жінка, 41 рік, м.
Козова. Псоріаз, що виник 15 років тому. По декілька разів на рік лікувалася в шкір вендиспансері. Локалізація по всій поверхні ніг. Почала мити шкіру «Рідким антибактеріальним милом» і втирала «Дентомед Зубний гель», як крем. Через 5 днів рани підсохли і замість гелю втирала «Активний бальзам», застосовувала «Фруктову клітковину», «Лікарап» капсули, «Дари моря». На другий і третій місяць – «Пурекс фаза 1». Ставила «Магнатор» курсами. Зробила 4 процедури на приборі «Детокс». Всі 6 місяців пила «Дари моря». Було декілька періодів загострень, але через 0.5 року псоріаз зник. Вже 2 весни з профілактичною метою пропиває курс очистки організму.

Жінка, 64 роки, м. Козова. Тромбофлебіт вен нижніх кінцівок. Скарги на сильні болі в ногах. В 2 місяцях на лівій гомілці і під коліном – запалення в місці прикріплення тромбів. Назначили строгий ліжковий режим. Ноги в при піднятому положенні. Почали в місця почервоніння втирати «Біоенергетичний крем» що 2 години на всю поверхню ніг, і 2 рази в день втирали «Маску для ніг»
BIONET. Жінка пила «Фловнорм Комбі» та «Дентомед Еліксир» 3 р/д. Через добу болі пройшли, а ч/з 5 днів жінка вже вставала в туалет. Тромби розсмоктались. Користується також «Магнатором» курсами. З профілактичною метою постійно п’є «Комбучі концентрат».

Жінка, 31 років, м. Козова. Часті простуди, головні болі, періодична депресія. Пропила «Чайний сбір», «Фруктову клітковину», капсули «Лікарап», «Дентомед Еліксир». Користувалася «Активним бальзамом» і «Дентомед Зубним гелем». Слідуючий місяць вживала вітаміни «Бійовіт голд», «Корал Кальцемакс», і «Комбучі концентрат». Піднявся імунітет і почуває себе здоровою та бадьорою щодня.