Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных

Оксана Труш (м. Тернопіль)

Використання спрея «Максімун»

Користуючись цим спреєм профілактично, грудень, січень (значно менше ніж в інструкції вприскувала) -  зауважила, що перестав вискакувати герпес. При тому, що він з'являвся, останнім часом разів по 3 рази на місяць, так як були великі навантаження і порушення відпочинку. Однозначно підвищує працездатність і стресостійкість.
В дочки 4 роки, було таке, що ніби починались сопельки, чи перемерзала, але все обійшлось добре, при цьому їй вдавалось вприскувати 1, або максимум 2 рази в день.


Дякую розробникам за чудову продукцію!


Жінка, 37 років, м. Тернопіль, лактостаз лівої молочної залози. Утворилось ущільнення, біль, температура піднялась на ніч до 38 градусів. 2 частини «Дентомед Зубного гелю» + 1 частина «Активного бальзаму» – розмішали і поклали у вигляді компресу на харчову плівку на всю ніч. Також клала «Активний бальзам» по горошині що пів години під язик, змащували бальзамом чоло, зап’ястя, ліктьові згини. Дитину годували. На наступний ранок молочна залоза була м’яка і не болюча, температура спала. Наступні до 5 днів змащувала «Активним бальзамом» молочну залозу лише рано і ввечері.

Дитина, 4 місяці, м. Тернопіль, нежить, який перейшли в бронхіт без температури.
Роздробили і змішали в чашці 1 «Фруктову клітковину» + 1 «Вітаміни» + 1 «Біомакс». Давали зі шприца «Чайний сбір» з 1 крапелькою «Дентомед Еліксиру», і на кінчик чайної ложки цієї суміші 3 – 4 рази в день, протягом 6 днів. Масаж ступенів «Біоенергетичним кремом» 2 рази в день, до повного одужання, десь 2 тижні.  Компрес з «Дентомед Зубного гелю» на папір з зошита змастили тоненько, спинку попередньо намастили «Активним бальзамом» і ставили на ніч перші три дні. Вдень, перші 4 – 5 днів робили зігріваючий компрес: 1 картоплина + по 1 десертній ложці солі, соди і масла. Лікарка щодня слухала, і контролювала процес. Легенький постукуючий масаж спинки щоб дитина відкашлювала. Носик капали сольовим розчином + крапелька «Дентомед Еліксиру». По горошинці «Активного бальзаму» давали декілька разів в день 2 тижні. Постійне грудне вигодування, носик завжди міг дихати, дитина нормально спала і могла їсти, медикаментів не приймали. За 6 днів кашель пройшов, нежить до 10 днів повністю пройшов. В кімнаті постійно працює прилад «Озонатор».
З 2 років в тій же ситуації, давали ще сироп від кашлю «Медуниця лікарська» та сироп «Ехінацея» з часником.

Дитина 1,5 рочки висипання на сідницях і ніжках. Приймали «Чайний сбір» 0,5 літри з 2 крапельками «Дентомед Еліксиру» та 2 крапельками «Фітовіту». Висипання змащували Дермакс «Лосьйоном для тіла» без кольору та запаху. Вже на третій день висипання зменшились до 2 тижнів повністю проходили.

Жінка 65 років, м. Тернопіль, впала зі стільця і отримала забій молочної залози. Спочатку нічого не робила, а за 2-3 місяці відчула біль і виявила ущільнення в молочній залозі. Робила тиждень компрес з  2 частин: «Дентомед Зубного гелю» + 1 частина «Активного бальзаму» - на харчову плівку на ніч. Далі змащувала до місяця часу лише «Активним бальзамом». Біль пройшла відразу на другий день, а ущільнення до 2 тижнів.

Дитина 8 місяців прорізування зубів – їла «Дентомед Зубний гель» сама скільки хотіла і «Активний бальзам» змащували гелем ясна. Давали «Корал Кальцімакс» 1/3 таблетки на ніч, він легко розжовується, і дитина залюбки його їсть.

Хлопець 16 років, смт. Козова, вилив стакан кип’ятку на ногу. Утворилося один великий міхур і декілька дрібних, які потім лопнули. «Дентомед Зубним гелем» змащували мокнучу рану, а «Активним бальзамом» навколо рани. Загоїлося до 2 тижнів.

Жінка 64 роки, смт. Козова, порушення сну, прокидалась посеред ночі і довго не могла заснути. Приймала «Комбучі концентрат» з профілактичною метою, і через місяць зауважила, що вона спить цілу ніч без пробудження.

Жінка 28 років, м. Тернопіль, часті мігрені, перепади тиску, головокружіння, здуття живота.
1-ший місяць: очисна програма «Пурекс фаза 1», «Дентомед Еліксир» - 30 кр. 4 рази в день.
2-гий місяць: «Комбучі концентрат», «Корал Кальцімакс», «Біомакс», «Мега Магній з вітаміном С», «Бійовіт голд» - все по інструкції. Протягом 2 місяців строге дотримання дієти без солодощів, кави, чаю, спиртного, та помірні фізичні навантаження.
Головні болі припинились вже через місяць, пройшло здуття живота, нормалізувався тиск, падав до 85/60, 80/60, а став 110/70. Зменшилась тяга до солодощів. За 2 місяці схудла на 6 кг. Самопочуття чудове.  

Жінка 30 років, м. Тернопіль, ерозія шийки матки. 1 частини «Дентомед Зубного гелю» + 1 частина «Активного бальзаму» – розмішали і поклали у вигляді тампонів вагінально на ніч. Горошина «Активного бальзаму» на корінь язика 2 рази в день. За 2 тижні ерозія затягнулась.

Жінка, 35 років, Тернопіль, Стоматит. Як тільки з’являвся стоматит - збризкувала спреєм «Іонне колоїдне срібло», або змащувала «Вогняним драконом» на ватну паличку. До 5  разів в день. Після їжі і перед сном. Біль стихла відразу, повністю ранка загоїлось за 7 днів. При першінні в горлі двічі забризкала «Іонним колоїдним сріблом» і протягом години все пройшло.

Жінка, 39 років, м. Тернопіль, головні болі через пониженням тиску. «Пегага» 1 пакетик на 300 мл. гарячої води. Біль проходила 15-20 хвилин, а якщо ще трішки боліла голова, то випивала ще один пакетик.

Жінка, 38 років, смт. Козова, гормональний збій, кістома. Звернулася до гінеколога, тому що почались чергові місячні після семиденної перерви. Гінеколог зробив УЗД і поставив діагноз кістома правого яйника, і запропонував оперативне втручання, від якого вона відмовилась.
Поки не припинилися місячні мазала низ живота «Дентомед Зубним гелем» 3 рази в день 5 днів. Далі пила очистку.
Перший місяць: «Пурекс фаза 1», мазала «Дентомед Зубним гелем» та «Активним бальзамом» низ живота 2 рази.
Другий місяць: «Пурекс фаза 1», «Фітовіт», «Лікарап».
Третій місяць: «Пурекс фаза 1», «Фітовіт», «Лікарап», «Синій йод».
Четвертий місяць: «Корал Кальціймакс», «Мега Магній з вітаміном С», «Оптівіт», «Новафлор», «Май Лайф».
П’ятий місяць: «Фловнорм Комбі».
Робила процедури курсами на «Магнаторі».
Менструальний цикл врегулювався вже через місяць. На повторному огляді у гінеколога та УЗД, кістоми не було. Схудла на 4 кг, пройшла задуха і напади серцебиття, стала стійкіша до простудних захворювань.

Діти 2,5  і 3,8 рочків, Грузія, ротовірусна інфекція. В дітей почалась сильна блювота, більшість дітей в цьому місті, в кого таке починалось - відразу госпіталізували. Давали кожні 15 хв. 2 крапельки «Дентомед Еліксиру» на «Чайний сбір» і трошки висипали «Біомаксу», 1 горошину «Активного бальзаму» і 1 горошину «Дентомед Зубного гелю» на язик. За дві години блювота припинилась і більше ніяких проявів вірусу не було.

Жінка, 42 роки, м. Тернопіль, почала набирати вагу і вирішила очистити організм. Пила перший місяць: «Пурекс фаза 1», помітила, що зм’як і зменшився лімфовузол на шиї, якому вже 10 років.  Другий місяць: «Новафлор», «Май Лайф», «Мега Магній з вітаміном С», «Корал Кальціймакс», «Оптивіт», «Комбучі концентрат», «Лікарап» по 1 таблетці ранком. Третій місяць: «Фловнорм Комбі» і продовжувала пити «Лікарап» і «Комбучі концентрат». Робила курсами «Магнатор». Після закінчення очистки прийняла курс масажів і пройшли головні болі. Лімфовузол практично розсмоктався, ЖКТ працює як годинник, внормувалась вага, стала стійкіша до простудних захворювань, а поки пила, то взагалі нічого не підхоплювала. (пила в зимовий період). Продовжує пити «Комбучі концентрат», для підтримання хорошого самопочуття.

Жінка 36 років, м. Тернопіль, грудне вигодовування. Під час грудного вигодовування від 0 до 6 місяців пила для підтримання власного здоров’я і здоров’я дитини «Корал Кальціймакс», «Мега Магній з вітаміном С», «Оптивіт», «Вітаміни»
BIONET. При цьому жодних алергічних реакцій чи відмови від грудного годування в дитини не було.