Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных

Ніна Качко (м. Новоград-Волинський)

Чоловік, 40 років, м. Новоград-Волинський. Термічний опік обличчя І ст., рука І і ІІ ст.. Використовували продукцію BIONET на другий день після опіку. Розводили «Дентомед Зубний гель» водою і вмивались ним, після цього змащували обличчя «Активним бальзамом». За два тижня шкіра обличчя відновилась.

Чоловік, 37 років, м. Новоград-Волинський. Отримав сильний удар у голову з утворенням великого синця під оком. Продукцію BIONET використовували з першого дня. По черзі мастили синець «Активним бальзамом» та «Біоенергетичним кремом». За сім днів повне відновлення шкіри.
(На 1 фото 3 день після удару, 2 фото 7 день після удару).


Фото 1


Фото 2


Жінка, 70 років, Донецька обл. м. Покровськ. Хворіла тромбофлебітом 24 роки. На нозі на голені ззаду утворилася трофічна язва розміром біля 6 см, нога була набрякла і темно-фіолетового кольору. Використовувала прилад «Магнатор», «Рідке антибактеріальне мило», «Дентомед Зубний гель» на рану, «Активний бальзам» навколо рани зранку і ввечері. 1,5 місяця відчувалася сильна біль, але за півтора року постійного використання рана повністю затягнулася, набряк зійшов і шкіра відновила природній колір.

Жінка, 33 роки, м. Новоград-Волинський. Діагноз бронхіальна астма, сильний кашель, задуха, 3 роки використовувала гормональну терапію. Перший досвід результату використання продукції – прийом розведеного «Дентомед Еліксиру» тричі через 30 хв. зупинило кашель, полегшило дихання, зняло спазми. Подальше використання продукції – «Дентомед Еліксир», «Дентомед Зубний гель», очисний комплекс «Пурекс фаза 1» дозволило відмовитись від інгаляцій, гормонів, покращити самопочуття і відновити активне життя.

Жінка, 60 років, Донецька обл., м. Покровськ. Гайморит, сильні головні болі. Використовувала традиційне лікування тривалий період, робили проколювання пазух і не отримала позитивного результату. Використання суміші з «Активного бальзаму», «Дентомед Зубного гелю» і «Дентомед Еліксиру» у носових пазухах полегшило стан, за три дні вийшло багато гною і відновилося вільне дихання, за 5 днів виділення гною повністю зупинилося, головний біль зник, дихання носом стало легким і вільним.

Жінка, 65 років,
м. Новоград-Волинський. Діагноз цукровий діабет. Сильно вдарила великий палець на нозі. Палець почорнів, загноївся і довго не загоювався. Використовували суміш «Активного бальзаму», «Дентомед Зубного гелю» і «Дентомед Еліксиру», за 3 тижня палець відновив нормальний природний колір, а згодом повністю загоївся.