Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных

Галина Гладун (м. Ланівці)

Лаборант- бактеріолог стаж в компанії BIONET 6 років


Дитина, 10 років. Часто хворіла респіраторними інфекціями, кілька разів на рік лікувалася антибіотиками. Восени почала вживати «Активний бальзам», «Дентомед Еліксир», «Вітаміни». Після того, за зиму ні разу не вживала антибіотики, обходилась «аптечкою»
BIONET* та сиропом «Ехінацея» з часником. Перед школою приймала краплі «Фітовіт».

Хлопчик, 9 років. Схильний до вірусних інфекцій, часто пропускав школу. Користувався «аптечкою» BIONET* + «Вітаміни» + «Фітовіт». Перед виходом на вулицю, в період епідемії, горошинку «Активного бальзаму» під язик, та змащував слизову носа. Вже на протязі 2 років ні разу не пропустив школу.                                                                   

Жінка, віком 30 років. Скарги на постійні головні болі, сонливість, втомлюваність. Без анальгетиків не обходилась жодного дня. Пропила очисний комплекс «Пурекс фаза
1», результат побачила через 2 тижні. Головна біль зникла, повернулася енергія, гарний настрій. Таблетки перестала вживати. Пройшла також курс лікування комплексними програмами «Пурекс фаза 1» + вітамінно-мінеральний комплекс («Оптивіт», «Корал Кальцемакс»), підтримка печінки та судинної системи («Фловнорм Комбі»).

Жінка, віком 68 років. Після чергового відвідування гінеколога, заразилася молочницею. Почала використовувати тампон з «Рідким антибактеріальним милом». Через 3 дні – наступило покращення, жінка здорова.

Дитина, віком 3 роки, м. Коломия Івано-Франківська обл. Знаходилась на стаціонарному лікуванні з приводу пневмонії. Через 5 днів виписалась в задовільному стані до дому. На другий день після виписки появились пухирі на долонях, губах, стопах ніг, пухирі лопалися, утворювались виразки. Почали давати продукцію
BIONET: «Чайний сбір» - 1 літр в день, «Фруктову клітковину» - 3 таб. з інтервалом 20 хв. «Активний бальзам» по горошині через 3 год під язик, «Дентомед Зубний гель» на рану по мірі висихання бальзам на границі здорової та враженої тканини. До вечора виразки почали присихати, нові пухирі не утворювались. Через 2 доби температура тіла підвищилась до 39,6° на піднебінні появились виразки розміром в копієчку. Підключили «Нурофен», ротову порожнину змащували в пропорції 1:1 «Дентомед Зубний гель» + «Активний бальзам» через годину. Покращення наступило через добу, температура тіла поступово почала зменшуватись, нових висипань не спостерігались. Чай, клітковина, вітаміни, еліксир продовжувала вживати на протязі місяця.
Аналізи крові в період хвороби:
  • гемоглобін 110 г/л
  • еритроцитів- 3,1*1012
  • кольоровий показник- 0,9
  • лейкоцитів – 4,6
  • ШОЄ – 17мм/год
  • Формула – еозинофілів -12
  • Цементоядерних – 43
  • Лімфоцитів – 37
  • Моноцитів -8
Аналіз сечі після застосування продукції компанії BIONET - в нормі. Повторні аналізи через 7 днів – все в нормі.

Жінка, віком 45 років, скарги на болі в пальцях ніг, та на те, що не може ходити. Пропила очисний комплекс «Пурекс фаза
1», болі пройшли, відчула легкість в ногах, ясність в голові, позбулася закрепів, покращився сон та настрій. Захотіла далі продовжувати пити програми «Пурекс фази ІІ-ІІІ».
Аналізи: БАК – сечова к-та – 540 ммоль/л;
Загальний аналіз крові
ln.
Після очисної програми «Пурекс фаза 1» - сечова к-та -270ммоль/л решта всі показники БАК
ln.
Д-я хвороби –Подагра.

Мужчина, віком 60 років. Знаходився на етапі лікуванні в опіковому центрі з опіками тіла І-ІІІ степені. Пройшов інтенсивний курс лікування АБ протягом місяця. Після виписки на зап’ясті рук, на передпліччі, на невраженій ділянці шкіри, почали з’являтись пухирці, які з часом лопалися і гноїлися. Ходив на перев’язку в хірургію, але швидких результатів не було. Грошей на лікування було недостатньо, то взяв тільки наш «Активний бальзам» і 20 мл. «Дентомед Зубного гелю». Результат побачив через день і дуже зрадів. Більше не звертався. 

Галина, 63 років, пропила профілактично капсули «Нопіка» - 2 упаковки. Після цього зникли болі в суглобах (на 6 місяців). З’явилась енергія.
Додатково застосовувала порошок «Проросша пшениця» (2 упаковки), після чого відрегулювалось травлення в ЖКТ, покращилась робота кишківника.

Ольга, 35 років. Здуття живота, дискомфорт в період місячних. Пропила капсули «Біомакс» + «Вітаміни» + «Дентомед Еліксир». Користувалася «Гелем для інтимної гігієни»
BIONET. Скарги пройшли, здорова.                                                                                     

У собаки (вівчарки) після укуса кліща, почалась сильна інтоксикація. Собака не піднімався, не їв. В сечі – гематурія, в калі – скрита кров.
Дали пити «Чайний сбір»
BIONET – 2л на день. Також таблетки «Фруктової клітковини» – 6 шт. по 1 шт. з інтервалом. На 3 день собака піднявся, почав їсти. Вкололи противірусний препарат, собака живе уже 2 роки (хоча ветеринар пророкував йому смерть).

*«Аптечка» BIONET – це «Дентомед Еліксір», «Дентомед Зубний гель», «Активний бальзам».