Вхід в систему Вхід не виконано. Перевірте вірність введенних даних
Please use 'Settings' page to select type of view for this module

СПРЕЙ ВОГНЯНИЙ ДРАКОН

SARKANYTUZ TOROKOR - дієтична добавка спрей на основі рослинних олій та комбучі.

Для захисту слизової горла від бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій.

Обсяг: 50 мл.

 Активні інгредієнти: олія орегано, олія гвоздики, олія з насіння грейпфрута, органічна сірка(метил сульфоніл метан), куркума.

«Вогняний Дракон» - це комбухофлавоноїд на основі олій з рослин та насіння, концентрат витяжок з 7 видів фруктів (з шкірки) зі збереженням в них максимальної кількості флаваноїдів, активність та ефективність яких підтримує та зберігає комбуча.

Спрей має широкий спектр дії на слизову ротової порожнини та горла, знешкоджує запальні процеси спричинені вірусними, бактеріальними та грибковими інфекціями. Флавоноїди в продукті регулюють роботу різних ферментів, захищають клітини від вільних радикалів, сприяють відновленню судинної системи. Отже, спрей має високий антиоксидантний статус - 86 од. в той час як кращі світові продукти містять всього 20 од.

Це означає, що продукт сприяє відновленню імунітету, відновленню функцій багатьох систем організму людини, а також є потужною профілактикою злоякісних новоутворень й захворювань серця.

 Вплив активних інгредієнтів:

Олія орегано - є природнім антисептиком, містить в собі фенол – карвакрол, який перевищує дію карболової кислоти, що входить до засобів для обробки хірургічних інструментів.

Активно діє на бактеріальну (патогенну) флору й запобігає її поширенню.

Має протизапальну та сечогінну дію, сприяє виведенню мокротиння з дихальних шляхів, усуває набряки.

Олія гвоздики – усуває спазми мускулатури, болі та сприятливо діє на загоєння ран.

Олія з насіння грейпфруту містить біофлавоноїди та глікозіди, які перешкоджають розмноженню інфекцій ( їх клітинному диханню). Має дію природнього антисептика, сприяє знищенню бактерій, грибків та вірусів, сприяє збереженню здорової мікрофлори слизової.

Органічна сірка сприяє усуненню алергічних проявів та набряків.

При впорскуванні в слизову горла спостерігається позитивний вплив після першого застосування, знищуються патогенні мікроорганізми, зменшується біль. Як природній антисептик не має токсичної дії на організм та не пригнічує імунну систему людини. Абсорбується слизовою оболонкою рота, всмоктується в кров, ефективно діє проти грибків, бактерій та вірусів. Дієвий продукт для профілактики та лікування кандидозу.

 Рекомендації до застосування:

  • ГРВІ;
  • афти;
  • запалення носоглотки;
  • болі в горлі;
  • хронічний тонзиліт;
  • ангіна;
  • кандидоз;
  • запальні процеси сечовивідних шляхів та нирок.

 Спосіб застосування: до 5 разів на добу (0,75 мл) впорскувати безпосередньо в слизову ротової порожнини, застосовувати до зникнення болю в горлі.

 Протипоказання: чутливість до окремих інгредієнтів, не перевищувати дозування.

Logo 2 Logo 4 Logo 3 Logo 5 Logo 1