Вхід в систему Вхід не виконано. Перевірте вірність введенних даних
Please use 'Settings' page to select type of view for this module

ГРАНАТОВИЙ СІК


 

GRANATALMA LEJ - дієтична добавка з вітамінами.

Обсяг: 1 літр

Активні інгредієнти: вітаміни В1, В2, В6, В12, фолієва кислота, біотин, вітаміни С, Е, витяжка з гранатових зерен.

Продукт виготовлений на основі витяжки з гранатових зерен та важливих для організму вітамінів. Має антиоксидантну, протизапальну, протипухлинну та регенеруючу дію. Містить велику кількість активних речовин, дія яких спрямована на відновлення роботи серцево-судинної системи, обміну речовин, на покращення метаболізму, на зниження підвищеного холестерину в крові та для захисту організму від злоякісних новоутворень. Рекомендується для зниження підвищеного артеріального тиску, для відновлення функцій та клітин печінки та щитоподібної залози, для покращення складу крові. Ефективний засіб при хронічних захворюваннях, при запальних процесах хрящової тканини, при артритах, остеоартриті, остеопорозі та атеросклерозі судин, при низькому гемоглобіні.

Вплив активних інгредієнтів:

Витяжка з гранатових зерен – клінічними та лабораторними дослідженнями виявлено потужну антиоксидантну дію гранату, в 3 рази сильнішу, ніж в червоному вині та зеленому чаї. Нейтралізує вільні радикали, сприяє зменшенню запальних процесів в тканинах, суглобах, сприяє зміцненню стінок судин, капілярів, покращує їх пропускну здатність, усуває атеросклеротичні бляшки в судинах, регулює артеріальний тиск. Регулює рівень холестерину та цукру в крові. Ефективний як допоміжний засіб при цукровому діабеті. Має бактерицидну та протизапальну дію, ефективний для профілактики туберкульозу. Покращує метаболізм, сприяє корекції ваги. Витяжка з гранату також містить флавоноїди та еллагову кислоту, які здатні запобігати утворенню злоякісних новоутворень. Флавоноїди блокують утворення капілярної сітки в ореолі пухлини (ангіогенезу) та запобігають її росту. Також сприяє виведенню токсинів з організму.

Вітаміни групи В – це група водорозчинних вітамінів, які відіграють велику роль в клітинному метаболізмі. Забезпечують нормальне функціонування нервової системи та відповідають за енергетичний обмін, підтримують в нормальному стані травну систему, підвищують опірність стресу, допомагають стабілізувати рівень цукру в крові. Крім того, вітаміни групи В покращують захисні функції організму від агресивного зовнішнього середовища (ультрафіолетові промені, інфекції та ін.). Підтримують в здоровому стані зовнішній вигляд людини - шкіру, волосся, нігті та попереджають передчасне старіння. Вітаміни групи В корисні й необхідні кожній людині, особливо спортсменам, так як сприяють відновленню після травм та важких навантажень. Також вони добре доповнюють лікування анемії, неврологічних та психічних анамнезів.

Вітамін С - сильний антиоксидант, бере участь в окисно-відновних процесах організму. Потрібен для синтезу фолієвої кислоти, катехоламінів та стероїдних гормонів. Запобігає накопиченню вільних радикалів в організмі, бере участь в синтезі колагену, ферментів та гемоглобіну, стимулює роботу ендокринних залоз, а також ефективно впливає на нервову систему, зміцнює імунітет та підвищує життєдіяльність організму. Запобігає таким захворюванням, як інфаркт, інсульт, цукровий діабет.

Вітамін (токоферіл ацетат) - перешкоджає розвитку процесів утворення токсичних для організму вільних радикалів та окисленню жирних кислот, окисного пошкодження ліпідів мембран та клітинних структур. Вітамін Е сприяє засвоєнню білків та жирів, бере участь в процесах тканинного дихання, впливає на роботу мозку, крові, нервів, м'язів, покращує загоєння ран, сповільнює процес старіння. Покращує роботу репродуктивної системи.

Рекомендації до застосування:

 • часті інфекційні захворювання;
 • підвищений холестерин в крові;
 • атеросклероз судин;
 • низький гемоглобін;
 • захворювання серця;
 • порушений обмін речовин;
 • порушення роботи щитоподібної залози;
 • цукровий діабет;
 • жировий гепатоз;
 • порушення функцій статевих органів;
 • при клімаксі;
 • захворювання суглобів.

Спосіб застосування: 30 мл соку (мірна склянка) за 20 хвилин до їжі, один раз на добу.

Не перевищувати вказане дозування!

Logo 2 Logo 4 Logo 3 Logo 5 Logo 1