Вхід в систему Вхід не виконано. Перевірте вірність введенних даних

Магнитотерапия

Магнітний пояс

Если у Вас есть желание приобрести этот продукт, то сделайте заказ.

Сделать заказ

MAGNETOTHERAPIC GURTEL - магнітні вироби для терапевтичної дії на організм людини.

Кількість в упаковці: 1 шт.

У тканинну основу «магнітного поясу» вшиті спеціальні магнітні пластини, частота яких, налаштована на частоту коливання здорової клітини людського організму. Їх розташування дає можливість рівномірно розподіляти магнітне поле на необхідні ділянки тіла. Тому використання «магнітного поясу» дозволяє відновити частоту коливань і енергетичний рівень клітин організму людини.


Даний пояс призначений для використання магнітотерапії в домашніх умовах в лікувально-профілактичних цілях.

Технічна інформація: Сила магнітного поля вироби - 900 Гаусс.

Рекомендації до застосування: Магнітний пояс надягаємо на талію та фіксуємо на бажаний розмір. При виборі розміру стежимо, щоб фіксація не була занадто слабкою або сильною, щоб пояс не крутився і не ковзав на тілі, не перешкоджав нормальному кровообігу. Потрібно стежити за тим, щоб при надяганні напис перебував на зовнішній стороні! Зручний у використанні, дозволяється носити його протягом дня, але не рекомендується надягати на ніч.

«Магнітний пояс» доцільно застосовувати:

  • при болях в попереку і в спині;
  • при радикулітах;
  • м'язового болю;
  • ниркових коліках.

На підставі результатів вимірювань Угорського НДІ радіології, було підтверджено, що дані статичні магнітні елементи, які вшиті в виріб, не шкідливі для організму.

Зберігання:
Зберігати в сухому, прохолодному і захищеному від прямих сонячних променів місці! Прати при температурі вище 40° С. Уникати прямого контакту з комп'ютером, дискетами, компакт-диском, і т. п.!

Протипоказання: людям з кардіостимулятором та інсуліновою ампулою, вагітним жінкам, в період лактації. Виріб не дозволяється застосовувати на відкриті рани.

Logo 2 Logo 4 Logo 3 Logo 5 Logo 1