Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных
Please use 'Settings' page to select type of view for this module

АКТИВНИЙ БАЛЬЗАМ

Aktiv Balzsam - космецевтичний продукт.

Обсяг: 75 мл

Активні інгредієнти: листя гінкго білоби, олія кукурудзяна, лляна олія, олія примули вечірньої, календула та інші лікарські рослини, мікроелементи та вітаміни Е, А, В5.

 

Активний бальзам - унікальний продукт, що містить в собі біоенергію рослин. Створений на основі досвіду східної медицини та сучасних наукових досліджень Міжнародної Асоціації Угорщини з вивчення лікарських трав. Має комплексний вплив на організм. Володіє імунорегулюючою, протизапальною, жарознижуючою, знеболюючою, регенеруючою та розсмоктуючою дією.

Активний бальзам – це імуномодулятор. Доведено імунологічними дослідженнями, що бальзам має унікальну властивість відновлювати в організмі нормальне співвідношення Т-хелперів (клітин - "помічників" імунної системи) і Т-супресорів (клітин - "регуляторів" імунної системи). В результаті цієї дії руйнуються і виводяться з організму імунокомплекси, що викликають алергічні та автоімунні захворювання. Крім того, бальзам сприяє виробленню інтерферону (інгібітору, який пригнічує вірусну активність), перешкоджаючи розмноженню вірусу грипу, герпесу, кору, енцефаліту, аденовірусу, ентеровірусу тощо. Інтерферон також пригнічує розмноження деяких видів бактерій та грибків. Застосування бальзаму на корінь язика вже через півгодини викликає вироблення власного інтерферону в організмі та посилює його захист від безлічі захворювань, покращує стан імунної системи та сприяє процесам протипухлинного захисту. Висококонцентрований екстракт з листя гінкго білоба в продукті, покращує мозковий кровообіг, мікроциркуляцію в тканинах й перешкоджає тромбоутворенню.

 

Особливості застосування бальзаму

  • Бальзам можна застосовувати як всередину, так і зовнішньо. Всередину бальзам вживається на корінь язика в розмірі, завбільшки з горошину. Зовнішньо бальзам наноситься на шкіру в проекції хворого органу тонким шаром, так само на ділянки будь-яких проявів шкірних захворювань, бальзам швидко всмоктується.
  • У ряді випадків при застосуванні бальзаму може бути тимчасове загострення захворювання. Ні в якому разі не слід припиняти застосування бальзаму, так як слідом за загостренням йде поліпшення. Загострення, як правило, короткочасне (від одного до трьох днів).
  • Тривалість дії бальзаму 12 годин, тому застосовувати його слід не рідше двох разів на день (вранці і ввечері).
  • Продукт висококонцентрований.
  • При застосуванні бальзаму не можна використовувати інші креми.
  • Бальзам можна поєднувати з медикаментозним лікуванням.



Застосування бальзаму з профілактичною метою

З метою профілактики захворювань та підвищення захисних сил організму бальзам застосовується наступним чином: покласти на корінь язика кількість бальзаму завбільшки з горошину 2 рази на добу з інтервалом 12 годин. Після застосування бальзаму в цьому випадку бажано півгодини не вживати рідину та їжу. З профілактичною метою необхідно застосовувати бальзам дітям, починаючи з грудного віку.

Бальзам є незамінним засобом профілактики в педіатрії для підвищення стійкості організму в осінній-весняний періоди, особливо, під час епідемії грипу.

З огляду на те, що всі наші органи представлені на вушній раковині, стопах, та долонях, можна застосовувати з метою зміцнення організму - 2 рази на добу з інтервалом 12 годині (вранці та ввечері), втирати трохи бальзаму в ці ділянки.
 

Застосування бальзаму з лікувальною метою

  1. ГРВІ - гострі вірусні інфекції (риніт, ринофарингіт, ларинго-трахеїт) - кожні 2 години приймати бальзам всередину (горошину на корінь язика), а також змащувати слизову оболонку носа кожні 2 години, втирати 3-5 разів на добу бальзам місцево, в проекції хворого горла, гортані, трахеї.
  2. Бронхіт, пневмонія - кожні 2 години приймати бальзам всередину, розтирати грудну клітку, спереду та ззаду (проекція трахеї та легень), стопи кілька разів на добу..
  3. Гайморити, фронтити - приймати бальзам всередину 2 рази на добу, наносити тонким шаром на проекції гайморових та лобних пазух 2-3 рази на добу, змащувати слизову оболонку носа 2-3 рази на добу. Курс лікування не менше 10-15 днів. Спостерігається рясне відходження слизу, гною з пазух, відновлення носового дихання, зникнення головного болю.
  4. Герпетичні висипи - кожні 2 години приймати бальзам всередину та зовнішньо на ділянку враженої шкіри.
  5. Підвищення температури тіла - приймати бальзам всередину кожні 1-1,5 години.
  6. Запальні процеси в вусі - вводити невелику кількість бальзаму на тампони з вати в зовнішній слуховий прохід 2-3 рази на добу, приймати всередину 2-3 рази на добу. Слід зазначити, що бальзам ефективний при тинітусі (шумі у вухах), зниженню слуху, відчутті тиску на барабанну перетинку.
  7. Паротит (запалення слинних залоз) - 5 - 6 разів на добу зовнішньо та 2 - 3 рази на добу приймати всередину.
  8. Вітряна віспа, кір, краснуха - приймати бальзам всередину кожні 2 години, 5-6 разів на добу змащувати висипання на шкірі.
  9. Лускатий або оперізуючий лишай - змащують уражені ділянки тіла 2-3 рази на добу, приймати всередину 2 рази на добу.
  10. Грибкове ураження тіла - приймати зовнішньо та всередину 2 рази на добу.
  11. Вугрі, прищі - наносити бальзам 2-3 рази з добу зовнішньо, всередину приймати 2 рази на добу.
  12. Бородавки, папіломи - змащувати не рідше 2-х разів на добу, застосовувати всередину 2 рази на добу.
  13. Післяопераційні рубці, колоїдні рубці - прийом бальзаму всередину і назовні 2 рази на добу.
  14. Опіки I-II ступеня - змащувати уражену частину шкіри бальзамом кілька разів на добу, прискорює процес загоєння приблизно в 2 рази. Опіки II-III ступеня - змащувати тільки в стадії епітелізації та загоєння. При мокрих ранах та набряках спочатку застосовувати зубний гель.
  15. Післяопераційні рани - змащувати 2 рази в добу для прискорення процесу загоєння.
  16. Трофічні виразки, пролежні - змащують бальзамом по периферії, поліпшується кровообіг ураженої ділянки, прискорюється регенерація епітелію.
  17. Ячмінь (запальний процес на верхній та нижній повіках) - 2-3 рази в добу застосовувати бальзам всередину й зовні.
  18. Варикозне розширення вен - змащувати вени тільки в напрямку венозного кровотоку, знизу верху. Не лякатися загострення (посилення набряків та болів ), які можуть з'явитися через 8-10 днів. Поступово біль зникає, вена затягується й регулярне, тривале змащування вени та вузлів 2 рази в добу призводить до нормалізації стану варикозного розширення вен.
  19. Геморой - приймати бальзам місцево 2-3 рази на добу.
  20. Пігментні, печінкові плями - приймати бальзам всередину і назовні 2 рази в добу, не менше 14-20 днів.
  21. Укуси комах (комарів, ос, бджіл) - наносити бальзам місцево.
  22. Випадіння волосся - невелику кількість бальзаму втерти в шкіру голови, злегка масажувати до повного всмоктування, залишити на ніч. Вранці помити волосся.
  23. Суха шкіра у немовлят - бальзам нанести тонким шаром на поверхню голови, тіла, через 30 хвилин викупати дитину. Буває достатньо одного разу.
  24. Головний біль, мігрень - нанести бальзам масажними рухами на область скронь, чола або потилиці, навколо ока. Біль стихає через кілька хвилин, а потім зникає.
  25. Запалення придатків матки, болючі менструації – нанести активний бальзам на надлобкову ділянку шкіри 2 рази в добу.
  26. Ерозії шийки матки - застосування бальзаму в піхву на тампонах.
  27. Мастопатії, вогнищеві та дифузні фіброаденоматози (ущільнення в молочній залозі доброякісного характеру) наносити бальзам на молочні залози та проекції ущільнень 2 рази на добу, лікування не менше 1,5-2-х місяців.
  28. Мастити - наносити бальзам на молочну залозу кожні 2 години.
  29. Набряклість ніг від втоми - змастити ноги ввечері бальзамом, до ранку набряклість зникає.
  30. Збільшення щитоподібної залози - змащувати проекцію щитоподібної залози 2 рази на добу, обов'язково приймати всередину 2 рази на добу.
  31. Розшарування та ламкість нігтів - наносити бальзам місцево 2 рази в добу.
  32. Неврологічні, м'язові та суглобові болі - застосовувати бальзам місцево 2-3 рази на добу, втирати в шкіру за допомогою масажної щітки; можна застосовувати бальзам для точкового та класичного масажу при остеохондрозі хребта.
  33. Катаракта (ураження кришталика ока) - наносити бальзам на нижню повіку 2 рази на добу та навколо очей 2 рази на добу з обов'язковим застосуванням всередину.

 

Протипоказання: зовнішнє застосування при тромбофлебіті вен, гнійних ранах, гнійників на шкірі.

Logo 2 Logo 4 Logo 3 Logo 5 Logo 1