Это красота и здоровье

Это ключ к вашему успеху

Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных

Ольга Старокоженко (м. Гуляйполе)

Маю стаж роботи в бібліотеці 38 років. Роботу  свою люблю і працюю з задоволенням. Але , як і в кожній справі, є і зворотня сторона медалі.
Ще  з 2000 року почала страждати від кашлю, який супроводжував мене постійно. Хотілося  прокашлятись. Часто піднімався тиск. Відчувала стан, коли не вистачало повітря, не було чим дихати. Частими були простудні захворювання.
Звісно, я шукала рішення своїх проблем, але фінансові можливості не давали робити це регулярно. Їздити доводилось до обласного центру, а це  - додаткові витрати коштів і часу.
В 2010 році познайомилась з компанією
BIONET.
З того часу я постійно працюю над своїм здоров
´ям.
Пройшла протипаразитарну очистку, очистку на приладі «Детокс» – перший рік: 7 процедур. На слідуючий рік змогла пройти 14 процедур.
Пропила місячний курс очистки кишківника «Пурекс фаза 1». Далі – вітамінно- мінеральний комплекс, а через деякий час – «Фловнорм Комбі» – очистку серцево – судинної системи. Придбала прилади, такі як: «Озонатор» і «Магнатор».
Моє оздоровлення йшло не так швидко, як хотілося, але завдяки витримці і терпінню, результати прийшли.
З 2015 року кашель мене не тривожить. Все рідше бувають стрибки тиску. Перестала турбувати проблема набряку ніг. А за результатами діагностики у квітні 2017 року перелік збудників алергії у моєму організмі зменшився вдвічі.
Продовжую працювати по мірі фінансових можливостей над очисткою судин – вже три сезони пропиваю капсули «Фловнорм Комбі». Постійно користуюсь «Активним бальзамом», «Дентомед Зубним гелем», «Дентомед Еліксиром», «Фруктовою клітковиною», для покращення травлення вживаю «Комбучі концентрат». Прагну восени і навесні проходити «протипаразитарну» очистку .
За роки співпраці з компанією BIONET, я зрозуміла, завжди є результат – треба тільки терпіння і бажання.

Logo 2 Logo 4 Logo 3 Logo 5 Logo 1