Это красота и здоровье

Это ключ к вашему успеху

Вход в систему Вход не выполнен. Проверьте правильность введенных данных

Ольга Піндюр (м. Тернопіль)

Жінка, 27 р. Кір, важка форма. Після застосування антибіотика, сильний дисбактеріоз. Приймала пребіотик «Інулін» по 0.5 ч. л. 2 рази в день. Після третього прийому діарея припинилася. Продовжує приймати «Інулін», а також капсули «Лікарап», «Морінгу», краплі «Лайф Пауер»
(зразу відчутний приплив сили).

Дівчинка, 6 р. Часті  ГРВІ з високою температурою і кашлем. Вже 2 місяці приймає «Максімун»  для профілактики по 3 натискання 4 р. на  день. Здорова. Хоча в нас зараз епідемія кору, вітрянки і  ГРВІ.

Чоловік, 56 р. Цукровий діабет, ІІ типу. Загальна слабкість, дратівливість, поганий сон, схуднення на фоні підвищеного апетиту. Цукор в крові 16 ммоль/літр. Приймав очисний комплекс «Пурекс фаза 1» з «Дентомед Еліксиром» - 1 місяць, а потім на протязі вже 12 місяців приймає: капсули «Укроп», «Май Лайф», «Гановіс», «Морінгу» та «Інулін» (2 міс.). Дієти зовсім не дотримується. Рівень цукру в межах 10-11 ммоль/літр стабільно. Почуває себе бадьорим.

Жінка, 53 р. Артрит колінних суглобів. Хворіє 7 років. Вже на протязі року приймає продукцію «
BIONET». Загострення рідше і швидко знімаються застосування пластирів «Кіндмакс» та «Мукусаку», прилад «Сейф Лазер-500».  До «Корал Кальцемаксу», «Магнемаксу» і «Нового зеленого молюска», додала «Кремній». Вже 2 місяці загострення не було.

Моя мама, 70 р., впала і як наслідок, забій передпліччя і тріщина променевої кістки. Спочатку втирала «Дентомед Зубний гель». Потім додала «Активний бальзам», «Біоенергетичний крем», магніт «Магнатор» і прилад «Сейф Лазер-500». Вживала «Корал Кальцемакс», «Магнемакс» і «Вітаміни». Біль пройшов, але порухати рукою вона не могла. Через 2 тижні я привезла порошок «Кремній» і після тижневого застосування всього комплексу, мама почала рухати рукою.

Logo 2 Logo 4 Logo 3 Logo 5 Logo 1